pripája sa...

AUTOMATIZÁCIA - MS OFFICE- VBA SCRIPTING

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-30266

Popis Práce

Pracuješ s VBA na úrovni AUTOMATIZÁCIE a ovládaš MS OFFICE?

Čo by bolo tvojou náplňou práce:

  • Práca na projektoch v oblasti automatizácie
  • Projektový manažment zameraný na kvalitu a úspešné doručenie projektu
  • Práca s RPA nástrojmi (Blue Prism)
  • Rozvoj unikátnych riešení v automatizácii
  • Používanie najnovších nástrojov na trhu
  • Konzultácia a spolupráca s procesnými expertmi pri zabezpečovaní projektu

Požiadavky

  • skúsenosť z IT /finančnej oblasti
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni (B2)
  • Pokročilé znalosti MS Office, vrátane VBA
  • MS SharePoint, SAP alebo VBAScript/JavaScript znalosti výhodou
  • Flexibilita, prispôsobivosť, presnosť
  • Tímový hráč s analytickými a komunikačnými schopnosťami a s chuťou učiť sa

Benefity

  • 13. plat
  • sick days
  • Cafeteria benefit system

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Programátor / vývojář | VB.NET | Programmer