Hľadá sa AUTOELEKTRIKÁR pre subdodávateľa JLR! Práca na jednu zmenu!

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR
Publikované 13 dňami
Kontakt Malíková Petra
Ref. Č. 2-30-30847

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu AUTOELEKTRIKÁR.
Práca sa vykonáva v jednozmennej prevádzke 7:00 - 15:00!

Hlavnou náplňou práce je:

  • diagnostikovanie porúch na elektrických častiach motorových vozidiel
  • identifikácia závad
  • vykonávanie opráv a údržba nedostatkov na elektroinštalácii
  • uplatnenie najvhodnejšieho spôsobu opravy nedostatkov
  • práca s meracími prístrojmi, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou

Požiadavky

  • stredoškolské vzdelanie/vyššie odborné vzdelanie
  • skúsenosti s finálnou kontrolou
  • osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky
Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z.

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektronika | Elektrikár / elektromechanik | Technik | Autoelectrician