pripája sa...

AUDITOR NA SKRÁTENÝ ÚVAZOK

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 500 - 800 EUR/mes.
Publikované 24 dňami
Kontakt Jaslovská Andrea
Ref. Č. 4-11-30325

Máte skúsenosti s prácou v audite a hľadáte si prácu na skrátený úväzok napr. popri materskej či rodičovskej dovolenke? Pošlite nám svoj životopis.

Vašou náplňou práce bude:

  • Kontrola rôznych operácií, finančných výkazov, dokumentov, a pod.
  • Skúmanie a preverovanie súladu dokumentácií
  • Sledovanie stanovených procesov, noriem a zákonov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Minimálne1-ročné skúsenosti s externom alebo internom audite/účtovníctve
  • Plynulá komunikatívna úroveň Anglického jazyka
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • Tímový hráč

Finance a bankovníctvo a investície | Audit | Audítor | Interný | Auditor