pripája sa...

ASSET MANAGEMENT - ŠPECIALISTA INTEGRITY DÁT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 600 EUR
Publikované 25 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31352

Využite jedinečnú šancu pracovať v oblasti financií v tíme Asset Management na pozícii Špecialista integrity dát.

Vašou hlavnou náplňou bude:

  • práca s databázou portfólia investičných produktov
  • analýza a úprava záznamov bezpečnostných súborov pre podporu činnosti obchodu
  • správa data integrity kontroly na zabezpečenie kvality údajov
  • mesačné kontroly integrity dát pre výnosy, účtovné hodnoty spravovaných cenných papierov.
  • koordinácia procesu tvorby portfólia na základe špeciálnych systémov
  • riadenie procesov porovnávanie údajov a stanovenie ich frekvencie
  • mapovanie dátového toku procesu - vrátane obchodovania, prevádzky, financovania a rizík
  • riešenie nezrovnalostí investícii

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • znalosť a motiváciu pracovať v oblasti finančných trhov a investícií
  • prax v oblasti účtovníctva, finančných analýz alebo bankovníctva
  • aktívnu znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • znalosť balíka MS Office najmä Excel (kontingenčné tabuľky)
  • Flexibilitu
  • Precíznosť
  • Schopnosť rýchlo sa učiť

Benefity

  • Ročné finančné bonusy
  • Priestor pre profesionálny rozvoj
  • Jazykové kurzy
  • Team buildingy
  • Extra dovolenka

Business Support Center | Finance | Špecialista | Fakturant | Kontrolór | Analytik | Účtovník | Investície | Excel | Financial specialist