pripája sa...

ASP.NET MVC aj pre FREELANCEROV (.NET Core)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 300 - 3 000 EUR/mes.
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-29827

Vyvíjaj v ASP.NET MVC aplikáciu a pracuj pre švajčiarskeho klienta.

Budeš môcť pracovať v .NET Core a v Entity Framework a v SCRUM tíme na medzinárodných projektoch.

Tvojou náplňou bude:

  • vývoj v ASP.NET MVC, Entity Framework (.NET Core)
  • aktívna spolupráca v SCRUM tíme
  • podpora švajčiarskeho klienta
  • práca na medzinárodných projektoch

Požiadavky

Požiadavky na pozíciu:
  • 2-3 roky skúsenosti s vývojom v .NET
  • ideálne skúsenosť s ASP.NET MVC alebo WPF
  • skúsenosť v Entity Framework výhodou
  • práca v SCRUM tíme výhodou

Benefity

  • preplácia jazykových kurzov
  • work-life balance
  • možnosť rotácie na projektoch
  • rodinné prostredie a spoločné akcie
  • práca v SCRUM tíme

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C# | .NET | ASP.NET | Programmer