pripája sa...

ŠIKOVNÁ ASISTENTKA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 800 - 900 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 23965

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť hľadáme šikovnú a dynamickú asistentku, ktorá hravo zvládne organizáciu stretnutí, starostlivosť o obchodných partnerov a bude mať pod kontrolou zabezpečenie hladkého chodu kancelárie.

Náplň práce:

  • Telefonická, emailová a poštová komunikácia so zákazníkmi
  • Manažovanie programu
  • Koordinácia termínov stretnutí a miestností
  • Organizácia meetingov a porád s obchodnými partnermi
  • Objednávanie hotelov a leteniek
  • Administratívna podpora podľa pokynov nadriadeného
  • Prijímanie návštev a príprava občerstvenia
  • Objednávanie kancelárskych potrieb
  • Starostlivosť o priestory recepcie

Požiadavky

Požiadavky:
  • Komunikatívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka – PODMIENKOU
  • Skúsenosť v administratíve aspoň 1 rok
  • Počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
  • Dobré organizačné schopnosti a komunikatívnosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Samostatnosť a dobrý time-management
  • Orientácia na detail

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Administratíva | Kancelářské služby | Špecialista | Referent | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Excel | Spracovania dát | Back office | Front office | Assistant