pripája sa...

Asistentka predaja šperkov - predjňa OC Central / Avion

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 850 - 950 EUR/mes.
Publikované 15 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-25449

Chceli by ste pracovať s krásnymi značkovými šperkami ? Pošlite nám Váš životopis !

Náplňou Vašej práce bude:

  • Predaj šperkov
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Prezentácia spoločnosti a produktov
  • Príprava marketingových akcií

Predajňe sa nachádzajú v obchodnom centre CENTRAL a AVION, pracuje sa 12 hodín denne a krátky/ dlhý týždeň.
Spoločnosť ponúka fixnú mzdu 830 Eur a mesačné bonusy vo výške 100 - 150 Eur.

Nástup ASAP !!! Pracovná pozícia predstavuje dlhodobé a stabilné zamestnanie.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Reprezentatívny a upravený vzhľad
  • Príjemne vystupovanie
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Orientácia na zákazníka
  • Schopnosť plniť stanovené ciele
  • Predchádzajúca skúsenosti na podobnej pozície veľkou výhodou
  • Anglický jazyk na základnej komunikatívnej úrovni

Spoločnosť ponúka možnosti kariérneho rastu, zľavu 50 % na nákup šperkov, pracovné oblečenie ako aj rôzne zamestnanecké súťaže.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Móda | Dealer