pripája sa...

ASISTENTKA PRE SALES TÍM

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Jaslovská Andrea
Ref. Č. 4-19-29813

Spoločnosť so zameraním na rozvoj a predaj farmaceutických produktov hľadá kandidátov so záujmom o administratívnu prácu.

Vašou náplňou práce bude:

  • Prvý kontakt s klientami a zamestnancami spoločnosti - uvítanie, oslovenie, občerstvenie
  • Administratívna podpora sales tímu
  • Príprava podkladov ku kongresom
  • Reporting v Exceli - vyhodnotenia údajov
  • Komunikácia s hotelmi, rezervácie
  • Iné administratívne práce

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti administratívy (recepcia, asistentská práca a pod.)
  • Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni - schopnosť privítať hostí a klientov
  • MS Office na pokročilej úrovni (najmä Excel)
  • Detailný prístup k práci
  • Zodpovednosť

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • 15% ročný bonus ku mzde
  • Príspevok do 3.piliera (DDP)
  • Plne hradené stravné lístky
  • Služobný telefón

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Excel | Administration