pripája sa...

ASISTENTKA NA SKRÁTENÝ ÚVÄZOK

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 - 5 EUR/hod.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-30256

Popis Práce

Využite príležitosť pracovať na čiastočný úväzok

Vašou náplňou práce bude:

  • Administratívna podpora spoločnosti
  • Rezervácie hotelov, leteniek a pod. pre zamestnancov spoločnosti
  • Uvítanie hostí a klientov spoločnosti
  • Interná komunikácia so zamestnancami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej komunikatívnej úrovni
  • Predchádzajúca administratívna skúsenosť je VÝHODOU
  • Schopnosť odpracovať minimálne 4 dni za týždeň v rozsahu od 8:00 do 12:00
  • Samostatný prístup k práci

Schopnosť polupracovať od 1.7.aspoň do konca Novembra 2018

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Office manažér | Junior | Back office | Administration