pripája sa...

ASISTENTKA NA OBJEDNÁVKOVÉ ODDELENIE

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24111

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii ASISTENTKA OBJEDNÁVKOVÉHO ODDELENIA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Administratívna podpora obchodným zástupcom spoločnosti
  • Práca v objednávkovom systéme spoločnosti
  • Overovanie správnosti objednávok so zákazníkmi (email, telefonicky)
  • Sledovanie dostupnosti tovaru na sklade

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť s procesom objednávania PODMIENKOU
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Základná znalosť balíka MS Office
  • Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Assistant