pripája sa...

Asistent/ka Obchodného zástupcu

Lokalita Trenčín
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 400 - 450 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-13-32078

Ponúkame nenáročnú administratívnu prácu na 16 hodín týždenne, PONDELOK-ŠTVRTOK ( 4 hod. denne). Práca je vhodná aj pre absolventa alebo mamičku na materskej dovolenke. Miesto výkonu práce: Trenčín

Pracovná náplň:

  • vykonávanie administratívnej činnosti spojenej s pridelenou agendou
  • práca v informačnom (ekonomickom) systéme spoločnosti
  • príprava cenových ponúk
  • vytváranie faktúr, výpomoc a príprava podkladov pre účtovné oddelenie
  • zakladanie dokumentov – archivácia
  • vypracovanie cenovej kalkulácie práce a výrobkov spoločnosti
  • príprava podkladov na prezentáciu alebo obchodné stretnutie
  • komunikácia so zákazníkmi a dealerskou sieťou
  • aktívne obvolanie zákazníkov na základe vopred určeného zoznamu a dohodnutie stretnutia pre obchodného zástupcu
  • aktívna práca s PC
  • kooperácia s dodávateľmi logistických služieb
  • vybavovanie telefonických hovorov, e-mailov a pošty na dennej báze

Požiadavky

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou / ideálne technického alebo stavebného zamerania
  • Vodičský preukaz - aktívny vodič
  • Technicky orientovaná osobnosť
  • Prax v administratíve, obchode, marketingu, prípadne v podobnom prostredí vítaná
  • Znalosť MS Office (Excel - pokročilá úroveň)
  • Príjemné vystupovanie, analytické myslenie, otvorený, zodpovedný a komunikatívny typ
  • Schopnosť riešiť viac úloh súčasne, tímový hráč

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Zákaznícky servis | Marketing | Obchod | Administratívny pracovník | Špecialista | Pracovník technickej podpory | Excel | Kontingenčné tabuľky | Makrá | Reportovanie | Marketing communication