pripája sa...

ASISTENT NA ÚČTOVNOM ODDLENÍ

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 350 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 22438

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti a získajte pracovné skúsensoti na pozícii Asistent na účtovnom oddelení.

Vašou náplňpu práce bude:

  • Triedenie došlých faktúr podľa typu
  • Označenie každej došlej faktúry čiarovým kódom na automatické spracovanie
  • Skenovanie došlých faktúr do elektronického archívu
  • Zakladanie a archivácia originálnych faktúr
  • Iné administratívne a pomocné úlohy podľa zadania účtovného oddelenia

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stredoškolské vzdelanie
  • Základná komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Záujem o administratívnu prácu
  • Pozitívny prístup k práci
  • Možnosť pracovať každý deň po 4 hod. (spolu 20 hod. týždenne) - podmienka
  • Pracovný čas od 13:00 do 17:00 hod (prípadna možnosť dohody)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Back office | Junior | Administration