pripája sa...

ASISTENT na účtovnom oddelení

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované 3 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-27343

Si študent a hľadáš administratívnu prácu v kancelárii na 20 hod. týždenne ?
Chceš získať skúsenosti z ekonomickej sféry ?
Si pedant na čísla a bude na teba spoľah pri kontrole a archivácii faktúr ?
Ak áno, pošli násm svoje CV ešte dnes !

Tvojou náplňou práce bude:

  • Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr
  • Zadávanie dodávateľských faktúr do interného systému
  • Rekonsiliácia dodávateľských dokladov, archivácia dodávateľských faktúr
  • Administratívna pomoc na účtovnom oddelení
  • Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

Si ideálnym kandidátom na túto pozíciu ak:
  • Možeš pracovať 20 hod. týždenne - PODMIENKA
  • Už máš skúsenosť s administratívnou prácou
  • Hovoríš po anglicky - komunikatívna úroveň B2
  • Si spoľahlivý, dochvíľny a ochotný pomáhať kolegom

Spoločnosť ponúka príležitosť začat kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti. V spoločnosti je príjemný a mladý kolektív, dobrá atmosféra a rôzne spoločné súkromné aktivity aj mimo práce.
Spoločnosť sídli v blízkosti centra mesta, v budove je fitness centrum a možnosť parkovania.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Spracovania dát | Administration