pripája sa...

ASISTENT - absolvent

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 600 - 700 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Mgr. Daniela Slaninová
Ref. Č. 21760

Ukončil si štúdium a hľadáš pracovnú pozíciu kde získaš skúsenosti v administratíve? Ak áno, staň sa súčasťou úspešného tímu nášho klienta.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod recepcie
  • Asistentská podpora pre pracovníkov spoločnosti a back office
  • Spracovanie korešpondencie
  • Kontrola a validácia dokumentov
  • Práca s dátami v internom systéme

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
  • Komunikatívnosť, ústretovosť
  • Dobré organizačné zručnosti

Spoločnosť ponúka príležitosť získať praktické skúsenosti z administratívnej oblasti a prácu v úspešnom dynamickom tíme.

Medzi zaujímavé benefity, ktoré spološnosť ponúka patria:
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardne hradené stravné listky
  • Vstupy do fitnes
  • Platené nadčasy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Kancelářské služby | Administratíva | Recepčná | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Junior | Administration