pripája sa...

Koordinátor pre čerpacie stanice (práca z domu)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-32014

Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a predaja produktov z ropy, pohonných hmôt, spracovanie ropy a chémie hľadá skúsených kandidátov na pozíciu Koordinátor pre čerpacie stanice.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • zodpovednosť za kvalitu služieb a prevádzok čerpacích staníc
  • sledovanie noriem, smerníc
  • vykonávanie návštev čerpacích staníc v rámci západného Slovenska
  • kontrola prevádzok, hygiena, bezpečnosť
  • monitorovanie a analýza konkurencie
  • navrhovanie zlepšení
  • SWOT analýzy, analýzy nakladov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosti na obchodnej pozícii
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • výborné komunikačné zručnosti
  • výborné organizačné zručnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • ochota cestovať
l

Benefity

  • práca z domu - len občasná návšteva centrály v BA
  • auto aj na súkromné účely
  • bonusy

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Oblastny manažér | B2B | Servis / služby | Priemysel | Sales representative