APPLICATION SUPPORT SPECIALIST (2nd/3rd) - vhodné aj pre šikovných absolventov!

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 2 300 €
Ref. Č.
1-10-33655

Hľadáme Juniora, alebo skúseného Aplikačného Špecialistu, ktorý sa bude venovať podpore na 2nd/3rd level úrovni v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti pre veľké CRM zahraničné projekty.

Náplň práce:

- IT support aplikácií na úrovni 2nd/3rd line
- podpora aplikácie používanej ako CRM systém
- analýza problémov, ich riešenie alebo eskalácia
- komunikácia s dodávateľmi ohľadom riešenia problémov
- správa aplikácií a hľadanie možností na vylepšenie
- príprava dokumentácie ohľadom riešenia problémov
- práca na Windows platforme
- riešenie problémov súvisiciach s SQL databázami

Organizácia pracovného času:

- fixný pracovný čas od 9:30 do 16:00
- nakoľko sa jedná o support, je potrebné príležitosť začínať o 7:00 alebo začať neskôr a pracovať do 18:30

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- VŠ IT zamerania
- aspoň teoretickú znalosť SQL (v prípade absolventa)
- v prípade skúseného kandidáta: pracovnú skúsenosť so 2nd line aplikačnou podporou aspoň 2 roky + pokročilú znalosť SQL
- aktívnu angličtinu (schopnosť verbálne komunikovať

Benefity

- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- rôzne vzdelávacie kurzy a školenia
- možnosť vzdelávania