pripája sa...

Application support specialist_2nd line

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 800 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31480

Láka ťa práca v menšej IT firme ? Si dobrý v angličtine a máš skúsenosti s aplikačným suportom ? Ak áno, tak hľadáme práve teba.

Náplň práce:

  • IT support aplikácií na úrovni 2nd line
  • podpora aplikácie používanej ako CRM systém
  • analýza problémov, ich riešenie alebo eskalácia
  • komunikácie s dodávateľmi ohľadom riešenia problémob
  • správa aplikácií a hľadanie možností na vylepšenie
  • príprava dokumentácie ohľadom riešenia problémov
  • práca na Windows platforme
  • riešenie problémov súvisiciach s SQL databázami

Organizácia pracovného času:
  • flexibilný pracovný čas: začiatok najneskôr o 9:30 a koniec najskôr o 16:00
  • nakoľko sa jedná o support, je potrebné príležitosť začínať o 7:00 alebo začať neskôr a pracovať do 18:30

Požiadavky

  • skúsenosť s podporou používateľov
  • aspoň ročné skúsenosti v IT oblasti
  • skúsenosti s SQL databázami
  • aktívna angličtina (schopnosť verbálne komunikovať
  • ochota pracovať flexibilne

Benefity

  • 13. plat
  • flexibilný pracovný čas
  • rôzne vzdelávacie kurzy a školenia
  • možnosť vzdelávania

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | 2. linia | Aplikačný | SQL | IS Support