pripája sa...

IT koordinátor pre enterprise aplikácie

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 200 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31661

Hľadám skúseného IT profesionála, ktorý rád organizuje, komunikuje a zlepšuje rozsiahle IT systémy. Ide o príležitosť posunúť sa z technickej pozície viac ku koordinácii, analýzam aj komunikácii s biznisom.
Pozícia je v IT centre medzinárodnej spoločnosti, ktorá je špičkou v danej oblasti - na pozícii je teda potrebná silná spolupráca s rôznymi tímami v zahraničí.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za komplexné SW riešenie - pricing tool (cca 1500 používateľov v 6 krajinách)
  • posôbenie ako kontaktná osoba pre všetky požiadavky ohľadom danej aplikácie
  • zabezpečenie bezproblémového fungovania aplikácie v spolupráci so support tímom - nejedná sa však o technical support, ale o supervíziu support procesov
  • spolupráca s používateľmi - komunikácia ohľadom požiadaviek na zmeny a zabezpečenie, aby mali používatelia všetky nástroje na efektívnu prácu s aplikáciou
  • komunikácia s programátormi pri vývoji nových funkcionalít a úprave chýb
  • reporting a prezentovanie pre manažment

Požiadavky

  • aspoň 3 roky skúseností v IT oblasti
  • znalosť ITIL procesu, ITIL certifikát výhodou
  • skúsenosť so spoluprácou s rôznymi IT tímami
  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • schopnosť riešit problémy a navrhovať riešenia
  • aktívna angličtina na profesionálnej úrovni

Benefity

  • 13.plat a finančné bonusy
  • home-office
  • sick days
  • chillout zóna
  • možnosť kariérneho rastu
  • zmluva na dobu neurčitú

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Servisný manažér | Aplikačný | IT Consultant