pripája sa...

Application engineer_bankové systémy

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 300 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32016

Pozícia pre Application support špecialistov, ktorí by sa radi dostali do bankového prostredia. Práca je priamo v banke a ide o administráciu/support rôznych aplikácií.
Ide o príležitosť pracovať na širšom spektre aplikácií, na Unix aj Windows platforme.

Náplň práce:

  • správa rôznych aplikácií v bankovom prostredí na 2./3. úrovni
  • diagnostika a analýza vzniknutých problémov
  • správa aplikačných serverov
  • podieľanie sa na nasadení zmien vrámci aplikácií
  • incident & change & problem management
  • spolupráca so SW development tímami
  • monitoring aplikácií

Požiadavky

  • aspoň 2 ročné skúsenosti v oblasti aplikačného supportu
  • skúsenosti s Unix/Linux platformou
  • skúsenosti s Java app serverom
  • aspoň základné skúsenosti so skriptovaním
  • skúsenosti s SQL databázou
  • aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)

Benefity

  • 5 dní voľna naviac po 1 roku zamestnania
  • zvýhodnenia na produktoch spoločnosti
  • príspevok na DDS a životné poistenie
  • zdravotný program
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Windows | Aplikačný | 2. linia | IS Support