pripája sa...

APLIKAČNÝ ŠPECIALISTA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 000 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-31235

Chcete pracovať v oblasti automatizácie, elektrotechniky?Nechcete len predávať produkty, ale aj hľadať technické riešenia? Viete čo sú svorky, konektory, rozvádzače? Stante sa pravou rukou Obchodného zástupcu na pozícii APLIKAČNÉHO ŠPECIALISTU.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • zodpovednosť za rozvoj zvereného portfólia produktov/služieb vo všetkých fázach jeho životného cyklu po technickej stránke
  • hľadanie vhodných riešení na konkrétne potreby zákazníka
  • stretnutia s projektantmi, konštruktérmi, výrobcami strojov, distribútormi a podobne
  • participácia pri výstavách a veľtrhoch
  • úzka spolupráca s oddelením predaja a nákupu
  • komunikácia s dodávateľmi i zákazníkmi
  • zodpovednosť za vypracovanie cenových ponúk pre produkty
  • administratíva

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • ukončené SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania (príp. strojného inžinierstva)
  • výborné znalosti v oblasti automatizácie/elektrotechniky
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • dynamická, pro-aktívna osobnosť
  • samostatnosť, flexibilita

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektronika | Strojárstvo | Technik | Technológ | Automatizácia | Product Specialist