Aplikačný inžinier (CNC)

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 200 €
Ref. Č.
1-10-40650-5

Ponúkame pracovnú pozíciu Aplikačného inžiniera CNC strojov, ktorá Vám umožní cestovať za zákazníkmi za hranice Slovenska! Ak máte skúsenosť v programovaní/ s prevádzkou frézovacích technológií, radi privítame Váš životopis a predstavíme pozíciu bližšie.

Pracovná náplň je nasledovná:

  • Vyhodnotenie požiadaviek zákazníka a definovanie optimálneho riešenia pre zákazníka pomocou produktov spoločnosti vrátane návrhu upínania, výberu rezných nástrojov, definovania procesu obrábania (rezné rýchlosti a pod.)
  • Poskytnutie praktických skúsenosti v oblasti CNC rezania kovov
  • Podpora predaja v predpredajných aktivitách (technický pre-sales)
  • Predviesť stroj a jeho funkcie zákazníkom počas predpredajných/výstavných aktivít
  • Cestovanie vrátane Európy
Požiadavky

Požiadavky:

  • Technické vzdelanie
  • Minimálne 2 roky skúseností s prevádzkou a programovaním frézovacích technológií
  • Znalosť Anglického jazyka je Výhodou! Podmienkou je ale ochota sa naučiť alebo si anglický jazyk zdokonalovať, nakoľko sa jedná o medzinárodnú spoločnosť
  • Znalosť CAD/CAM je Výhodou
  • Ochota cestovať do zahraničia v rámci Európy
  • Time management
  • Tímový hráč
  • Dobré komunikačné a koordinačné schopnosti