Aplikačný administrátor/inžinier

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-41058-2

Baví Vás správa systémov a aplikácií? Chcel by ste sa starať o finančné aplikácie na zber dát a ich agregáciu? Pracovať v medzinárodnom tíme?

Ozvite sa nám.

Náplň práce:

  • starostlivosť o produkt s názvom Oracle EPM, konkrétne modul HFM (Hyperion Financial Management)
  • administrácia súvisiacej infraštruktúry (Windows servery a Oracle databázy)
  • vykonávanie požadovaných zmien v aplikáciách alebo infraštruktúre, nasadzovanie nových verzií, troubleshooting a patching
  • IT audity a nastavovanie procesov, komunikácia s tretími stranami
Požiadavky
  • aspoň 2 roky skúsenosti v IT, prípadne vzdelanie v obore
  • skúsenosti s administráciou Windows (2012, 2016, 2019), Databáz (ideálne Oracle)
  • znalosti skriptovania (Batch, VB, PowerShell, Shell)
  • plynulá angličtina slovom aj písmom

Výhodou:

  • znalosti finančných IT systémov,
  • skúsenosti s Oracle EPM, HFM, FDMEE, Smart View alebo DRM
Benefity
  • 13. plat
  • Home office, flexibilný pracovný čas, extra dovolenka

13th salary

Language courses

Meal vouchers (fully paid by employer)

Flexible working time, home offices, extra holiday entitlement

Wedding allowance, childbirth allowance, jubilee allowance, housing allowance

Referral bonus

Health, safety and ergonomics events, training sessions

Active life with colleagues full of various sports activities (swimming, yoga, tennis, volleyball etc.)

Massage at workplace, modern relax areas and game room

Coffee/Tea/Fruit on the workplace

Fixed benefits:

13th Salary

Language Courses

Chèque Déjeuner Dining coupon

Vitamin Program

Coffee Program

Flu Vaccination

Wedding Allowance

Child Birth Allowance

Jubilee Allowance

Workplace massages

others in PPT