pripája sa...

SPRACOVANIE FAKTÚR A ADMINISTRATÍVA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 9 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 23438

Si absolvent Obchodnej akadémie alebo máš vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania a baví ťa administratíva a práca s faktúrami Ak cheš začať svoju kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, pošli nám svoje CV už dnes !

Náplň práce:

  • Evidencia a kontrola faktúr
  • Práca s účtovníckym systémom SAP
  • Písomná a telefonická komunikácia v anglickom jazyku
  • Pravidelné uzávierkové aktivity

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Ukončené SŠ/ VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Skúsenosť s administratívou, účtovníctvom, financiami alebo obchodom výhodou
  • Motivácia pre prácu na fakturačnom oddelení
  • Zameranie na detail
  • Zodpovedný prístup

Spoločnosť ponúka príležitosť začat kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti. V spoločnosti je príjemný a mladý kolektív, dobrá atmosféra a rôzne spoločné súkromné aktivity aj mimo práce.
Spoločnosť sídli v blízkosti centra mesta, v budove je fitness centrum a možnosť parkovania.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Fakturant | Účtovník | Bookkeeper, accountant