pripája sa...

ANIMÁTOR PRE KIDS CLUB-PRÁCA NA LETO (Vhodné pre študentov)

Lokalita Košice
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Vaľová Lucia
Ref. Č. 3-19-30302

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v prostredí medzinárodnej spoločnosti v Košiciach, ktorá otvára na letné obdobie firemnú škôlku priamo v interných priestoroch.
Ak máš rád/a prácu s deťmi a hľadáš prácu na obdobie Júl-August, tak práve táto ponuka je pre teba ako stvorená.

Tvojou náplňou práce bude:

  • celodenná edukatívna činnosť a opatrovanie o deti
  • organizácia tvorby voľného času
  • kreatívne aktivity

Práca na skrátený úväzok (4-6 Hod. denne podľa dohody)

Požiadavky

  • prax na obdobnej pozícii je výhodou
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • kreativita
  • láskavý prístup k deťom a úsmev na tvári :-)

Benefity

  • práca na Zmluvu (nie na Dohodu)
  • stravné lístky v hodnote 4,- Eur
  • malý počet detí v triede
  • práca v moderných a klimatizovaných priestoroch

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Business Support Center | Zákaznícky servis | Operátor | Animator