Senior Angular Developer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 - 4 500 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Ref. Č.
131-16-42363-3

Si skúsený FrontEnd engineer so zameraním na Angular a TypeScript? Páčilo by sa Ti pracovať s najmodernejšími technológiami v globálnom, agilne fungujúcom developerskom tíme? Ak si ešte neprestal čítať, možno máme pozíciu presne pre Teba!

Náplň práce:

  • Práca na budovaní frontendovej stránky cloudových natívnych riešení SaaS s využitím najnovších technológií v rámci platformy Microsoft Azure
  • Pozdvihnutie End-to-End používateľskej skúsenosti skrz inovatívne prístupy k riešeniu problémov
  • vývoj frontenfovej zložky SW v spolupráci s medzinárodnými tímami UX dizajnérov a backend developerov
Požiadavky

Požadované skúsenosti:

  • Minimálne 2 roky skúsenosti so SW vývojom (zameranie na frontend - JavaScript)
  • Developerské skúsenosti s Angularom (výrazne preferované)
  • Typescript
  • HTML
  • Prehľad v Microsoft technológiách
  • Skúsenosť s prácou na komerčných projektoch
  • Testing skills
  • Anglický jazyk- B2 (denná písomná aj ústna komunikácia)

Nice to Have:

  • React, Vue.JS
  • CSS
  • RXJS, Angular Material
  • Redux, Bootstrap
  • Skúsenosti s písaním automatizovaných testov (Unit, Integration, End to End)
  • Node.JS, Python
  • GraphQL
  • Mono repos
  • presah do DevOpsu
Benefity
  • Ročný variabilný bonus
  • 25 dní dovolenky
  • Možnosť práce v režime full remote, v prípade záujmu je k dispozícii office v Bratislave, Žiline a Námestove
  • 300 eurový príspevok na zdravotné a wellbeing aktivity
  • 100% preplácaná PNka až do 30 dní
  • Doplnkové dôchodkové poistenie
  • Životné, úrazové a invalidné poistenie
  • Stravné vo výške 6,40€/deň