ANGULAR DEVELOPER - aj pre FREELANCEROV (Praha alebo Žilina)

Lokalita Žilina
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-26872

Máte skúsenosť s vývojom v Angular2 a hladáte nový projekt? Otvárajú sa jedinečné príležitosti na vývoji produktov v bankovom sektore s rôznou dĺžkou projektov.

Možnosť pracovať v Prahe alebo v Žiline.

Tvoja náplň práce:

  • dizajn a impementácia komplexných webových aplikácií
  • vývoj na rôznych projektoch
  • podieľanie sa na UI testoch

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • skúsenosť s vývojom v Angular 1,5 a 2
  • skúsenosť s REST API
  • React je výhodou
  • Anglický jazyk len na úrovni čítania technickej dokumentácie

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Aplikačný | Javascript | Web developer