pripája sa...

ANGULAR DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 3 000 EUR
Publikované 21 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32302

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Fronted developera.

Náplň práce:

  • frontend práca na objemnom webovom portáli
  • dizajn a vývoj v agilnom tíme s agilnou metodológiou
  • riešenie bugov, customizácia, implementácia nových prkov

Techstack:
  • Javascript, Typescript, Angular 4+, HTML, CSS
  • Jenkins, Git, Jasmine + Karma Unit tests
  • Docker, CloudFoundry
  • BitBucket, Jira, Confluence

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú skúsenosť s programovaním na frontende
  • pokročilú znalosť anglického jazyka
  • chcieť občasne vycestovať do Švajčiarska

Benefity

  • 5 dní dovolenky nadrámec
  • sickday
  • príležitostný home-office
  • finančná pomoc pri presťahovaní sa kvôli práci
  • PN preplácaná nad rámec zákona
  • jazykové kurzy
  • možnosť vybrať si z množstvo finančných príspevkov
  • firemné aktivity a teambuildingy

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Programátor / vývojář | Angular | Javascript | Frontend(FE) | HTML | CSS | Developer