pripája sa...

ANALYTIK ZOSTATKOVEJ HODNOTY MAJETKU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-11-30434

Popis Práce

Popis pracovnej pozície:
Hľadáme analytika, ktorý sa bude venovať reportingu, kontorlingu, ekonomickým analýzam spoločnosti a bude stanovovať zostatkovú hodnotu vozidiel.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Mesačné reportovanie a predpovedanie výsledkov spoločnosti pre hlavné vedenie
  • Vytvárať celkovú analýzu ekonomickej situácie spoločnosti
  • Zabezpečovať zlepšovanie interných procesov
  • Analyzovať zostatkovú hodnotu vozidiel
  • Dennodenne komunikovať s viacerými stranami
  • Vytvárať cenovú politiku spoločnosti
  • Zabezpečovať vlastné ad-hoc analýzy ktorými predídeš strate majetku

Požiadavky

Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Minimálne 2r. skúsenosť v oblasti risk manažmentu alebo finančného kontrolingu
  • Máš ukončenú vysokú školu v oblastí podnikania, matematiky, štatistiky, ekonomiky a podobne
  • Ovládaš Excel na pokročilej úrovni a dokážeš používať aj VBA
  • Tímový hráč s komunikačnými zručnosťami
  • Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku na úrovni C1
  • Chuť občas cestovať

Benefity
  • Jazykové kurzy
  • Ročný bonus
  • Sick day
  • Firemné akcie

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Analytik | Špecialista | Kontrolór | Excel | Investície | Financial analyst