pripája sa...

ANALYTIK SKLADOVÝCH ZÁSOB

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 850 - 1 000 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-24884

Máte VŠ vzdelanie, pokročilú znalosť Excelu, analytické myslenie a vyhovuje Vám práca v menšom tíme ?

Hľadáme aktívneho a samostatného kandidáta, ktorý dokáže analyzovať dáta a navrhovať nové riešenia pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou náhradných autodielov.

Náplňou práce je:

  • prehodnocovanie minimálnych a maximálnych hodnôt skladových zásob
  • hodnotenie dostupnosti tovaru na sklade a na pobočkách
  • spracovanie požiadaviek na vrátenie tovaru
  • vyhodnocovanie systémových chýb
  • príprava reportov a analýz
  • práca s interným systémom
  • komunikácia a spolupráca s oddelením logistiky, obchodu, nákupu ako aj s pobočkami a centrálnym skladom

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie
  • pokročilá znalosť MS Excel - kontingenčná tabuľka, IF, VLOOKUP
  • základná komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • analytické myslenie

Spoločnosť ponúka príjemné pracovné prostredie, prácu v menšom tíme, možnosť vzdelávania - školenia na SR aj v ČR a zvýhodnený nákup produktov spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Business Support Center | Logistika | Administratíva | Analytik | Absolvent | Plánovač | Špecialista | Administration