pripája sa...

ANALYTIK - oddelenie nákupu

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 21 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-24892

Chceli by ste pracovať v menšej medzinárodnej spoločnosti, kde možete komunikovať priamo s vedením spoločnosti a cítiť sa ako člen rodiny ?

Ak je Vám oblasť nákupu blízka a cítite sa ako ryba vo vode pri komunikácii s obchodnými partnermi, pošlite nám svoje CV !

Náplňou Vašej práce bude:

  • úzka spolupráca s nákupcami
  • komunikácia s dodávateľmi
  • vyjednávanie obchodných podmienok a cien
  • zodpovednosť za nákup produktov a služieb
  • práca s objednávkami a zákazníckymi údajmi v internom systéme
  • administratívna podpora
  • do buúcna kariérny posun na pozíciu Nákupcu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ vzdelanie
  • plynulá znalosť anglického a nemeckého jazyka
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť z medzinárodného prostredia výhodou
  • analytické myslenie
  • výborné komunikačné schopnosti
  • orientácia na detail
  • pokročilá úroveň MS Office

Spoločnosť ponúka príležitosť začat kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti. V spoločnosti je príjemný a mladý kolektív, dobrá atmosféra a rôzne spoločné súkromné aktivity aj mimo práce.
Spoločnosť sídli v blízkosti centra mesta, v budove je fitness centrum a možnosť parkovania.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Engineering | Nákup | Finance | Analytik | Purchaser