pripája sa...

ANALYTIK INVESTIČNÝCH TRHOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22523

Máte skúsenosti s finančnými analýzami, auditom, reportingom, prípadne účtovníctvom? Láka Vás svet financií a chcete pracovať na komplexnej pracovnej pozícii?

Spoločnosť so silným medzinárodným zázemím hľadá do svojho tímu dynamického kandidáta na pozíciu ANALYTIK INVESTIČNÝCH TRHOV.

Náplň práce zahŕňa:

  • Konsolidáciu investičných dát za zverené portfólio
  • Reporting dát na úrovni hlavnej knihy
  • Kontroling finančných údajov a analýza trhovej situácie
  • Korekcie účtovných operácii pre zaistenie správnosti finančných procesov
  • Pravidelnú komunikáciu s internými klientmi a riešenie ich požiadaviek
  • Rekonsiliáciu finančných derivátov a investičných operácií
  • Cash flow analýzy

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Prehľad v oblasti finančných trhov a investícií
  • Min. 2 roky skúsenosti v oblasti financií alebo účtovníctva
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • Vynikajúce PC znalosti (najmä programu EXCEL, pivoty, IF, left, vlookup, atď.)
  • Orientácia na dáta, analýzy a reporty

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém firemných výhod, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Okrem štandardných benefitov Vam náš klient ponúka aj:
  • atraktívne finančné ohodnotenie, preplácanie nadčasov
  • školenia, jazykové vzdelávanie
  • nekonvenčné sociálne balíčky
  • možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Investovanie | Účtovníctvo | Analytik | Špecialista | Účtovník |