pripája sa...

ANALYTIK CHYBNÝCH PLATIEB

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Grafton Jobs
Ref. Č. 1-26-33495

Ak máte zmysel pre detail, ste precízny/a a radi pátrate po informáciách, táto pozícia vo Vás vzbudí inštinkt detektíva.

Náplň práce:

  • preverovanie chybných platieb
  • zisťovanie príčiny danej chyby
  • komunikácia s bankami pri riešení problémov
  • rekonciliácie účtov

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Ekonomické vzdelanie
  • Aspoň polročná skúsenosť v oblasti administratívy alebo ideálne z bankovníctva
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne B2- schopnosť plynule komunikovať
  • Flexibilita, zmysel pre detail a logické myslenie

Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré budú odkomunikované spoločnosťou na osobnom pohovore.

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Bankovníctvo | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Analytik | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Spracovania dát | Back office | Štatistiky | Back office worker