Analyticko účtovná pozícia v spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-24818

Chcete pracovať v spoločnosti, ktorá niečo znamená na trhu? Hľadáte pozíciu, kde môžete využiť svoju LÁSKU K ČÍSLAM, ANALÝZAM ale zároveň túžite po komplexnej práci, kde budete vidieť end to end procesy? Ak máte minimálne 2 roky skúseností v oblasti fiancií a ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, tak nám neváhajte zaslať svoj životopis!

Vašou náplňou práce bude:

  • Starostlivosť o pridelené portfólio klientov
  • Správa, analýza a evidencia zmlúv a účtovných dokladov
  • Analýza a riešenie nezrovnalostí
  • Cash management
  • Pravidelný reporting nadriadeným
  • Práca v interných nástrojoch a databázach
  • Aktívna komunikácia s inými oddeleniami a biznis partnermi v cudzom jazyku

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (ekonomika, financie...)
  • Minimálne 2 roky skúseností v obalsti financií
  • Komunikatívna úroveň Anglického jazyka (plynulé tempo, business terminológia, sebavedomý prejav)+ Nemecký jazyk výhodou
  • Pokročilá úroveň Microsoft Office (Excel- kontingenčné tabuľky, V/H LOOK UP..)

Spoločnosť ponúka rozličné finančné aj nefinančné bonusy, prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Účtovník | Analytik | Senior | Kontingenčné tabuľky | Junior | Čiastkový | Proces | Reportovanie | Visual Basic | Bankovníctvo | Financial analyst