pripája sa...

AKVIZIČNÝ PREDAJCA NÁHRADNÝCH DIELOV - automotive

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 800 - 2 000 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30547

Pre slovenskú spoločnosť dlhodobo pôsobiacu v oblasti predaja a servisu osobných, úžitkových a nákladných automobilov, obsadzujeme pozíciu AKVIZIČNÝ PREDAJCA NÁHRADNÝCH DIELOV.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • akvizícia a starostlivosť o zákazníkov
  • predaj náhradných dielov, služieb a servisu
  • analýza trhu, konkurencie a trendov
  • prezentácia produktov a reprezentovanie spoločnosti
  • reportovanie, plnenie plánov
  • práca v teréne Bratislavský a Trnavský kraj

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosti s predajom v oblasti automotive
  • znalosti MS Office
  • znalosť trhu v rámci bratislavského a trnavského kraja
  • základná znalosť anglického jazyka
  • samostatnosť, otvorenosť, prezentačné zručnosti
  • ochota cestovať

Benefity

  • možnosť rastu
  • zaškolovací program
  • možnosť home office
  • sociálny program
  • vernostné odmeňovanie

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Automobilový priemysel | Servis / služby | Sales representative