AK ŤA LÁKA SVET ADMINISTRATÍVY A POTREBUJEŠ SKÚSENOSTI, HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 750 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Daniela Šantavá
Ref. Č. 24106

Chceš si vybudovať kariéru v administratíve a zdokonaliť si anglický jazyk? Teraz Ti ponúkame príležitosť stať sa súčasťou nadnárodnej spoločnosti, kde budeš mať možnosť rozvíjať Tvoje schopnosti!

Aká je náplň práce:

  • Spracovávanie dokumentov v internom systéme
  • Kontrola náležitostí dokumentov
  • Aktívna práca v systéme SAP
  • Zodpovednosť za konkrétnych klientov
  • Komunikácia v anglickom jazyku
  • Pravidelný reporting
  • Návrhy na zlepšovanie interných procesov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Skúsenosti z oblasti administratívy sú výhodou
  • Komunikatívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Orientácia na dáta
  • Dobrá znalosť MS Office

Benefity

Benefity:
  • Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • 13. garantovaný plat
  • Školenia a podpora vzdelávania
  • Jazykové kurzy
  • Zľavy na kultúrne podujatia
  • Fitness centrum

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Kontrolór | Fakturant | Administration