pripája sa...

MÁŠ EXCEL V MALÍČKU A CHCEŠ SA VENOVAŤ REPORTINGU?

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 7 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 24029

Zaujímavá pozícia v medzinárodnom prostredí pre tých, ktorí sa chcú stať špecialistami v oblasti reportingu. Spoločnosť ponúka komplexné zaškolenie a hľadá kandidátov s motiváciou pre prácu s dátami a reportami.

Náplň práce zahŕňa:

  • vizuálne spracovanie reportov a ich prepojenie so systémom
  • správu a nastavovanie finančných dát a prístupov
  • technickú podporu konečným užívateľov
  • komunikáciu s pobočkami po celom svete v anglickom jazyku
  • nastavovanie a zapracovanie zmien do systému

Požiadavky

Ak si sa dostal až sem a spĺňaš nasledujúce požiadavky, zašli nám svoj životopis!
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • dobrá znalosť MS EXCEL a záľuba v ňom pracovať
  • analytické a logické myslenie
  • proaktívny prístup k práci
  • chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Analýzy | Finance | Špecialista | Analytik | Referent | Administration