pripája sa...

AI -JAVA DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 3 000 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32103

Do nemeckej spoločnosti, ktorá je lídrom v digitalizácii medicínskej oblasti, hľadáme Java developera, ktorý má záujem o AI tému.

Náplň práce:

  • vývoj medicínskej diagnostickej aplikácie/aplikácii, projekty v jave
  • práca na celosvetovo-novom projekte
  • integrácia nových prvkov do SW
  • práca v scrum tíme

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú znalosť s programovaním v jave
  • plynulú znalosť anglického jazyka

Benefity

  • práca v medzinárodnom a technologicky modernom prostredí
  • 7-9 dni plateného voľna navyše k dovolenke
  • 3 Sick days
  • doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní/ ročne )
  • zvýšený príspevok na stravné lístky
  • 110 EUR príspevok na regeneráciu pracovnej sily v rôznych zariadeniach: (wellness, fitness, tenis, squash, masáže, plavárne, kúpele)
  • 95 EUR ročný príspevok na kultúru
  • komplexné preventívne prehliadky

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Web developer | Java | J2EE | Javascript | Developer