pripája sa...

AI FULLSTACK DEVELOPER pre medicínske projekty

Lokalita Žilina
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 500 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33408

Do nemeckej spoločnosti, ktorá je lídrom v digitalizácii medicínskej oblasti, hľadáme skúseného programátora, ktorý má záujem o vedenie menšieho tímu, a vývoj v React-e.

Náplň práce:

  • vývoj softvéru v rámci anonymizácie dát pre medicínskua AI oblasť
  • vývoj s jedným z OOP jazykov + React na frontende
  • vedenie vývojového tímu
  • využivanie scrum metodiky
  • kooperácia na globálnej úrovni
  • implementácia, návrh, inovácie

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • aspoň 3-ročné skúsenosti s OOP (Java/C#/Python/PHP)
  • skúsenosť s FE programovaním (Angular/React/Redux)
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka

Benefity

  • práca v medzinárodnom a technologicky modernom prostredí
  • 7-9 dni plateného voľna navyše k dovolenke
  • 3 Sick days
  • doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní/ ročne )
  • zvýšený príspevok na stravné lístky
  • 110 EUR príspevok na regeneráciu pracovnej sily v rôznych zariadeniach: (wellness, fitness, tenis, squash, masáže, plavárne, kúpele)
  • 95 EUR ročný príspevok na kultúru
  • komplexné preventívne prehliadky

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Manažment | Vedúci tímu | Web developer | Programátor / vývojář | Java | C# | Python | PHP | Angular | Ruby on Rails | Programmer