pripája sa...

ADMINSTRATÍVA NA MZDOVOM ODDELENÍ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 24302

Úspšená medzinárodná spoločnosť sídliaca v centre Bratislavy hľadá šikovných absolventov, nových kolegov na mzdové oddelenie.

Vašou náplňou práce bude :

  • Administratívna podpora mzdového oddelenia
  • Zbieranie, triedenie, príprava mzdovej dokumentácie
  • Spracovávanie cestovných náhrad
  • Spracovávanie stravných lístkov (príprava, objednávky, distribúcia, dokumentácia)
  • Školenia pre zamestnancov týkajúce sa miezd

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Pokročilá znalosť MS Excel
  • Preferuje sa vzdelanie ekonomického zamerania
  • Prax v administratíve alebo ekonomickej sfére výhodou
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, odolnosť voči stresu
  • Skúsenosť z medzinárodného prostredia výhodou (Erasmus, Work and Travel a pod.)

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody a možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia.

Ďalšími benefitmi sú:
  • Stravné lístky plne phradené zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra
  • Teambuildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Finance | Analytik | Špecialista | Excel | Administration