pripája sa...

ADMINISTRÁTOR PLATIEB

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 850 - 1 000 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-30475

Končíš školu a ešte nemáš prácu? Na tejto pozícií budeš mať možnosť spracovávať transakcie v internom systéme a procesovať nie len akceptované platby ale aj zastavené.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Administratívna podpora tímu
  • Zodpovednosť za nahrávanie dát do interného systému a ich následná kontrola
  • Práca s MS Office (najmä Excel)
  • Ad hoc úlohy podľa pokynov nadriadeného
  • Reportovanie

Požiadavky

Ak spĺňaš požiadavky uvedené nižšie čakáme Tvoje CV:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Užívateľská úroveň MS Excel
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka (B1) v ústnej a písomnej forme
  • Minimálne pol ročná skúsenosť na podobnej administratívnej pozícií
  • Orientácia na detail

Benefity

Po skúšobnej dobe máš nárok na pestrú ponuku benefitov:
  • 20 dní dovolenky je málo? Dáme ti viac!
  • Finančné odmeny
  • Už žiadne nadčasy! Naučíme ťa skoordinovať si svoj čas
  • Pravidelné posedenie po práci na burgri či kofole
  • Sick days

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Referent | Junior | Bookkeeper, accountant