pripája sa...

Administrátor dát a prístupových hesiel

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 150 - 1 300 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Grafton Jobs
Ref. Č. 1-10-33496

Si technicky orientovaný a rád pracuješ s rôznymi systémami a databázami? Práca v Exceli ti nerobí žiaden problém a zaujímaš sa aj o oblasť IT?
Ak sa navyše rád učíš novým veciam v rámci komplexného zaškolenia a dokážeš ich hneď aplikovať v praxi, tak máme pozíciu práve pre Teba.

Čo bude tvojou hlavnou náplňou práce?

  • Potvrdzovať, upravovať, resetovať prístupové práva do interných systémov spoločnosti, kontrola loginov
  • Komunikácia s vlastníkmi aplikáciami, koncovými užívateľmi a inými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • Práca v interných systémoch a Exceli
  • Zúčastňovanie sa procese inovácií a zlepšovania

Požiadavky

Čo zas vyžadujeme od Teba my?
  • Úspešne ukončená stredná škola, prípadne vysoka školá prvého stupňa
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Preferujeme človeka so skúsenosťou s oblasti IT, dátovej analýzy, s prácou v databázach (nie je to však podmienka)
  • Láska k Excelu (nakoľko v ňom budeš denno-denne pracovať, znalosť funkcií ako v/h lookup, pivot tables, zložitejšie funkcie len výhodou)
  • Láska k IT a databázam
  • Časová flexibilita, dynamickosť a detailnosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

IT a telekomunikace | Finance a bankovníctvo a investície | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Bezpečnosť | Junior | IdentityandAccess | IT Security Specialist