MARKETINGOVÝ A ADMINISTRATÍVNY ŠPECIALISTA

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 500 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-19-42263

Máš skúsenosti s administratívou a marketingovou komunikáciou a baví ťa táto oblasť?

Spoločnosť v oblasti potravinárstva ponúka pozíciu ADMINISTRATÍVNY A MARKETINGOVÝ ŠPECIALIST.

Pracovná náplň na tejto pozícii je nasledovná:

  • Spoluúčasť na tvorbe marketingového plánu a na jeho realizácii
  • Správa obsahu webových stránok
  • Riadenie online komunikácie
  • Podpora predaja produktov (príprava kampaní, marketingovej podpory, inzercií, obalov)
  • Príprava aktivít so zameraním na obchodných partnerov (podujatia, prezentácie)
  • Administratívna podpora obchodného oddelenia (príprava základných štatistík, produktových listov, sledovanie trendov)
  • Komunikácia so sesterskými výrobnými závodmi v rámci skupiny
Požiadavky
  • Skúsenosti s administratívou
  • Prax v oblasti marketingu, obchodu alebo online komunikácie - VÝHODOU
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (slovom aj písmom)
  • MS Office
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Samostatnosť
  • Kreatívnosť
Benefity
  • flexibilný pracovný čas ( fix 9:00 - 14:00)
  • čiastočná možnosť práce z domu (2 dni v týždni)
  • variabilná zložka mzdy
  • sick days 3x do roka
  • možnosit jazykového a odborného vzdelávania