ADMINISTRATÍVNA VÝPOMOC PRE ODDELENIE ZÁKAZNÍCKÝCH ZMLÚV (2-mesačný kontrakt)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-19-24745

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícií administratívneho asistenta.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za komplexné administratívne spracovanie dodávateľských zmlúv
  • Archivácia
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Chuť pracovať na administratívnej pozícií na dobu určitú - 2 mesiace
  • Anglický jazky na komunikatívnej úrovni
  • Zručnosť rýchlo písať na PC klávesnici
  • Tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Back office | Junior | Administration