pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PRÁCA PRE TECHNICKY ZAMERANÉHO ŠTUDENTA

Lokalita Senec
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-28951

Ste študent VŠ s technickým zameraním? Na tejto pozícii budete mať príležitosť nahliadnuť do sveta úspešnej spoločnosti ako Administratívno-technický pracovník.

Vašou náplňou práce bude:

  • Vypracovanie podkladov pre diely nakúpené spoločnosťou
  • Spracovanie textu a obrázkov a ich úprava
  • Práca v internom informačnom systéme

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Znalosť výkresovej dokumentácie
  • Anglický jazyk - vedieť spracovať jednoduchý text v anglickom jazyku
  • MS Office používateľ na úrovni začiatočník – najmä Word a Excel
  • Spracovanie obrázkov – začiatočník

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Zabezpečený pitný režim
  • Ovocný deň každú stredu
  • Ročný bonus
  • Refferal bonus
  • Zabezpečená autobusová doprava
  • Vianočný večierok

Výroba a prevádzka | Výroba | Technik | Technician