pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PRÁCA NA POLOVIČNÝ ÚVÄZOK

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4,50 EUR/hod.
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-29825

Potrebujete si privyrobiť popri štúdiu na polovičný úväzok? Baví Vás ADMINISTRATÍVNA PRÁCA a chceli by ste pracovať v centre Bratislavy? Potom hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:

  • Zabezpečiť bežný chod kancelárie
  • Vybavenie pošty - evidencia, vyzdvihnutie a odoslanie pošty
  • Odovzdanie balíkov
  • Vítanie návštev interných zamestnancov / externých klientov firmy

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Administratívna skúsenosť je veľkou výhodou
  • MS Office na užívateľskej úrovni (Word, Excel, Outlook)
  • Zodpovedný prístup k práci

Práca na 20 hodín/týždeň - PODMIENKA pracovať každý deň aspoň 2 hodiny

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka tieto benefity:
  • Plne hradené stravné lístky
  • Príspevok na dopravu v rámci Bratislavy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Administration