ADMINISTRATÍVNA pozícia v oblasti HR s ANGLICKÝM a NEMECKÝM jazykom

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 300 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31631

Baví ťa administratíva v oblasti HR, chceš uplatniť svoje jazykové znalosti a máš zmysel pre detail? Ak je tvoja odpoveď áno, tak neváhaj a začni už dnes!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spracovávanie HR procesov, ako napríklad nástupy, zvyšovanie a znižovanie miezd, ukončovanie pracovných pomerov, a iné.
  • Budeš robiť kompletnú podporu HR Business partnerom
  • Naučíš sa ako vyzerá interný systém SAP
  • Práca s interným systémom a spracovávanie procesov prostredníctvom mailov

Požiadavky

Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Máš ukončené stredoškolské štúdium s maturitou
  • Aktívne využívaš ANGLICKÝ a NEMECKÝ jazyk na úrovni B2
  • Máš pocit, že komunikácia je tvojou silnou stránkou
  • Vieš pracovať v programe EXCEL na základnej úrovni
  • Si ochotný s času na čas pracovať aj nad rámec svojich povinností

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • Jazykové kurzy
  • Sick-days
  • Zľavy v partnerských inštitúciách
  • Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Bonus pri presťahovaní
  • Home OfficeHome Office

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Administratívny pracovník | Spracovania dát | SAP | Administration