Administratívna pozícia v NÁKUPE! Odštartuj kariréru nákupcu.

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 800 - 900 EUR
Publikované 12 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 4-26-32115

Chceš pracovať v administratíve a postupne sa stať nákupcom? Medzinárodná spoločnosť so sídlom v SENCI, hľadá šikovného kolegu/kolegyňu. Práve teraz máš možnosť odštartovať svoju kariéru!

Tvojou náplňou práce bude:

  • vyhľadávanie technických výkresov na sieti
  • objednávanie manuálov ku strojom
  • sledovanie termínov dodania
  • spárovanie dokumentov s produktami
  • práca v softvéroch MS Office

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Ukončené vysokoškoslké vzdelanie
  • Ak už máš skúsenosť s administratívou, bude to tvojou výhodou
  • Písomná znalosť anglického jazyka ale očakávame, že nám aj niečo povieš (B1)
  • Technické myslenie, ktoré využiješ pri každodenných úlohách

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Engineering | Nákup | Nákupca | Materiál | Sklad | Nákup | Purchaser