ADMINISTRATÍVNA PODPORA ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU (TALIANSKY JAZYK)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 900 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 16 dňami
Kontakt Juhász Martin
Ref. Č. 21182

Inklinuješ viac k písomnej ako hovorenej forme využitia talianskeho jazyka? Poď robiť admin podporu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Identifikácia a riešenie nezrovnalostí v platobnom styku spoločnosti pre pridelené portfólio klientov
  • Riadenie a koordinácia portfólia pohľadávok spoločnosti a nastavovanie splátkových kalendárov
  • Aktívna komunikácia s partnermi
  • Sledovanie platnosti obchodných kontraktov
  • Dodržiavanie súladu procesov s firemnými smernicami
  • Aktívne nachádzanie možností na zefektívňovanie procesov a ich implementácia
  • Zodpovednosť za pridelenú dátovú základňu
  • Zlepšovanie interných procesov

Požiadavky

Požiadavky na úspešných uchádzačov:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru výhodou
  • Aktívna znalosť anglického a talianskeho jazyka
  • Prax na obdobnej pozícií minimálne 6 mesiacov
  • Výborné komunikačné a analytické zručnosti
  • Ovládanie balíka MS Office

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na lukas.takac@grafton.sk

Benefity

Firemné benefity:
  • 13. garantovaný plat
  • Nadštandardne dotované stravné lístky
  • Jazykové kurzy
  • Nákup firemných produktov za zvýhodnené ceny
  • Sick days

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Administratívny pracovník | Operátor | Spracovania dát | Excel | Makrá | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | SAP | Aktívny | Call centre | Junior | Customer support