pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PODPORA V MEDZINÁRODNEJ SPOLOČNOSTI

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 675 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 23893

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii administratívneho asistenta.

Vašou náplňou práce bude:

  • Kontrola a spracovanie dát v zamietnutých formulároch (žiadosti o vrátenie danei)
  • Aktívne zisťovanie chýbajúcich informácií o zákazníkoch
  • Dopĺňanie informácií do interného systému
  • Spolupráca s ostatnými internými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazky na úrovni mierne pokročilý (úroveň B1)
  • Ochota a chuť pracovať v administratíve
  • Aktívny prístup k pracovným úlohám
  • Tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Administration