Administratívna podpora SERVICE oddelenia

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 600 €
Ref. Č.
1-1-39217

Pre medzinárodného klienta v oblasti strojárenského priemyslu zákazkovej výroby hľadáme skúseného Administratívneho pracovníka pre oblasť Sales. Hľadáš dynamickú prácu s komplexnejšou náplňou práce, nebojíš sa komunikovať a zároveň ti nevadí ani administratívna práca? Tak potom čítaj ďalej, možno hľadáme práve TEBA!

Tvojou náplňou práce bude:

  • poskytovanie kompletného servisu pre zahraničných klientov
  • evidencia problémov v internom systéme, riešenie ticketov a zabezpečenie včasného a efektívneho vyriešenia problému
  • komunikácia a riešenie problému naprieč tímami, servisnými technikmi a servisnými manažérmi
  • vystavovanie faktúr a objednávok v internom systéme (SAP)
  • komunikácia s klientom ohľadne nevyplatených faktúr a zisťovanie dôvodu nesplatenia
  • zabezpečovanie BOZP školení pre zamestnancov
  • a mnoho iných ….
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Minimálne 2 ročné skúsenosti v oblasti administratívy, back office
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (C1)
  • Excel na pokročilej úrovni – kontingenčné tabuľky, sum, if
  • Znalosť práce v SAP je VÝHODOU
  • dynamická osobnosť, proaktivita a dobrý time-management